Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor

Ezúton értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy 2021. október 23-án, a nemzeti ünnep miatt, a Pusztazámori Regionális Hulladékkezelő Központban üzemelő hulladékudvar zárva tart. A legközelebbi nyitási nap november 6-a, szombat.

Szíves megértését köszönjük!

 

 

 

 

 

Tájékoztató a lakossági szelektív hulladékgyűjtő udvar működéséről

 

A BKM Nonprofit Zrt. FKF Hulladékgazdálkodási Divíziója tájékoztatja a lakosságot, hogy a Pusztazámori Regionális Hulladékkezelő Központban üzemelő lakossági szelektív hulladékgyűjtő udvar 2021. október 9-től új rend alapján működik. A jövőben előre meghirdetett nyitvatartás szerint fogadja az ügyfeleket az alábbiak szerint:

A hulladékudvart Pusztazámor község lakossága veheti igénybe minden páros hétenszombaton, 09:00–13:00 óráig tartó nyitvatartási időben. A hulladékudvar egy fő hulladékudvar-kezelővel fog üzemelni, aki információt nyújt a lakosságnak a hulladék elhelyezhetőségével kapcsolatban, illetve ellátja a szükséges egyéb számos adminisztrációs és üzemeltetési feladatot.

A hulladékgyűjtő udvar kizárólag érvényes, pusztazámori lakcímkártya felmutatásával vehető igénybe, amelyet munkatársaink minden alkalommal ellenőriznek.

Az alábbi hulladékfajták adhatóak le díjmentesen, háztartásban életvitelszerűen keletkező mennyiségben:

  • papír és karton csomagolási hulladék együtt gyűjtve
  • csomagolási műanyag, fém és italoskarton együtt gyűjtve
  • színes üveg csomagolási hulladék
  • fehér üveg csomagolási hulladék
  • étolaj és annak göngyölege
  • szárazelemek és hordozható kisakkumulátorok
  • elektromos és elektronikai hulladékok
  • fáradt olaj és annak göngyölege
  • ólomakkumulátor-hulladék

A lakossági szelektív hulladékgyűjtő udvar szolgáltatásai kizárólag a meghirdetett nyitvatartási időben vehetők igénybe. Nyitvatartási időn kívül oda belépni, a területre és a terület előtti részekre hulladékot elhelyezni szigorúan tilos, ezt a biztonsági szolgálat kiemelten ellenőrzi.

Fent ismertetett szolgáltatást a házhoz menő szelektív hulladékgyűjtésen (minden hónap utolsó szerdai napján) felül biztosítjuk a pusztazámori lakosok számára.

 

BKM Nonprofit Zrt. FKF Hulladékgazdálkodási Divíziója

Polgármesteri köszöntő

polgarmester

Szeretettel üdvözlöm a községünk iránt érdeklődő vendégeinket és a pusztazámori lakosokat!

Köszönöm, hogy érdeklődésükkel megtisztelik településünket.

Fogadják soraimat olyan szeretettel, mint ahogy mi pusztazámoriak fogadjuk a hozzánk érkező vendégeket.

Bemutatkozó oldalainkat lapozgatva betekintést nyerhetnek Pusztazámor régmúltjába, jelenébe és jövőjébe, köszönhetően annak, hogy egyre többen munkálkodnak azért, hogy Zámor élete tartalmas legyen.

Pusztazámor értékét, szépségét nem csak a történelmi és építészeti különlegességek, mint például a 3 hektáros arborétum jellegű ősparkkal övezett Barcza kastély, a zámorhegyi remeteség és harangház jelentik, hanem az a természetes igény is benne foglaltatik, ahogyan a településvezetés és az itt lakók ápolják, ahogyan a jelen gondos kezei megbecsülik.

Érdemes elidőzni Zámoron. Nálunk a látogatót először a dombokkal ölelt táj szelíd hívogató szépsége fogja meg, majd az utcák és házak rendje, végül a védett kis völgykatlanban elhelyezkedő település nyugalma, csendje. Aki belekóstol ebbe a világba, bizonyosan visszatérő vendég lesz itt.

Pusztazámor valamennyi lakója nevében tisztelettel köszönti és szeretettel várja:

Pátrovics Benedek
polgármester

Országos hírek

2024.febr. 28 Sze
Március 15-i program a Bálnában

Nemzeti ünnepünk, március 15-e alkalmából a HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum idén új helyszínen, [ ... ]

OrszágosBővebben
2022.szept. 14 Sze

Immár 27. alkalommal rendezik meg szeptember 29. és október 2. között a Millenárison a 27. Budapest [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.szept. 14 K

Fontos döntést hozott a kormány a hitelmoratóriumról Varga Mihály pénzügyminiszter bejelentése [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.júl. 12 H
Segítség a cukorbeteg gyerekeknek

Magyarországon 800 ezer diagnosztizált, a becslések szerint ténylegesen mintegy 1,2 millió cukorbeteg [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.júl. 06 K
Nyáron is fontos, hogy adjunk vért!

„A megfelelő véradószám mindannyiunk felelőssége. Az enyém, a tiéd, a miénk. Nem egy nyűg, [ ... ]

OrszágosBővebben
További helyi hírek

Keresés

Decrease font size Default font size Increase font size