Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor

Tisztelt Lakosság!

 

biatorbagyeuTájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a 2021-es évre is megköti a Pusztazámor Községi Önkormányzat együttműködési megállapodását a Biatorbágy Város Önkormányzatával és a Biatorbágy Város Egészségügyi Ellátó Nonprofit Kft-vel. A biatorbágyi Egészségház járóbeteg-szakellátás támogatásával lehetősége van a pusztazámori – érvényes állandó, illetve tartózkodási hellyel és társadalombiztosítással rendelkező - lakosoknak, hogy a biatorbágyi rendelő meghatározott járóbeteg-szakrendeléseit térítésmentesen vegyék igénybe. A szakrendelő részére nyújtott támogatással az önkormányzat a lakosok helyett kifizeti az ellátások díját.

 

Érintett szakrendelések:

Belgyógyászat; Bőrgyógyászat; Diabetológia; Endokrinológia; Fizioterápia; Fül-orr-gégegyógyászat; Kardiológia; Labordiagnosztika; Mozgásterápia; Neurológia; Ortopédia; Pszichiátria; Pszichológia; Reumatológia; Röntgendiagnosztika; Sebészet; Szemészet; Szülészet-Nőgyógyászat; Ultrahang; Urológia;

 

Elérhetőség:

Egészségügyi Központ

Cím: 2051 Biatorbágy, Mester u. 2.

Telefon: +36 23 534-560

 

Pátrovics Benedek
polgármester

Polgármesteri köszöntő

polgarmester

Szeretettel üdvözlöm a községünk iránt érdeklődő vendégeinket és a pusztazámori lakosokat!

Köszönöm, hogy érdeklődésükkel megtisztelik településünket.

Fogadják soraimat olyan szeretettel, mint ahogy mi pusztazámoriak fogadjuk a hozzánk érkező vendégeket.

Bemutatkozó oldalainkat lapozgatva betekintést nyerhetnek Pusztazámor régmúltjába, jelenébe és jövőjébe, köszönhetően annak, hogy egyre többen munkálkodnak azért, hogy Zámor élete tartalmas legyen.

Pusztazámor értékét, szépségét nem csak a történelmi és építészeti különlegességek, mint például a 3 hektáros arborétum jellegű ősparkkal övezett Barcza kastély, a zámorhegyi remeteség és harangház jelentik, hanem az a természetes igény is benne foglaltatik, ahogyan a településvezetés és az itt lakók ápolják, ahogyan a jelen gondos kezei megbecsülik.

Érdemes elidőzni Zámoron. Nálunk a látogatót először a dombokkal ölelt táj szelíd hívogató szépsége fogja meg, majd az utcák és házak rendje, végül a védett kis völgykatlanban elhelyezkedő település nyugalma, csendje. Aki belekóstol ebbe a világba, bizonyosan visszatérő vendég lesz itt.

Pusztazámor valamennyi lakója nevében tisztelettel köszönti és szeretettel várja:

Pátrovics Benedek
polgármester

Országos hírek

2024.febr. 28 Sze
Március 15-i program a Bálnában

Nemzeti ünnepünk, március 15-e alkalmából a HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum idén új helyszínen, [ ... ]

OrszágosBővebben
2022.szept. 14 Sze

Immár 27. alkalommal rendezik meg szeptember 29. és október 2. között a Millenárison a 27. Budapest [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.szept. 14 K

Fontos döntést hozott a kormány a hitelmoratóriumról Varga Mihály pénzügyminiszter bejelentése [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.júl. 12 H
Segítség a cukorbeteg gyerekeknek

Magyarországon 800 ezer diagnosztizált, a becslések szerint ténylegesen mintegy 1,2 millió cukorbeteg [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.júl. 06 K
Nyáron is fontos, hogy adjunk vért!

„A megfelelő véradószám mindannyiunk felelőssége. Az enyém, a tiéd, a miénk. Nem egy nyűg, [ ... ]

OrszágosBővebben
További helyi hírek

Keresés

Decrease font size Default font size Increase font size