Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor

Tisztelt Lakosság!

 

biatorbagyeuTájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a 2021-es évre is megköti a Pusztazámor Községi Önkormányzat együttműködési megállapodását a Biatorbágy Város Önkormányzatával és a Biatorbágy Város Egészségügyi Ellátó Nonprofit Kft-vel. A biatorbágyi Egészségház járóbeteg-szakellátás támogatásával lehetősége van a pusztazámori – érvényes állandó, illetve tartózkodási hellyel és társadalombiztosítással rendelkező - lakosoknak, hogy a biatorbágyi rendelő meghatározott járóbeteg-szakrendeléseit térítésmentesen vegyék igénybe. A szakrendelő részére nyújtott támogatással az önkormányzat a lakosok helyett kifizeti az ellátások díját.

 

Érintett szakrendelések:

Belgyógyászat; Bőrgyógyászat; Diabetológia; Endokrinológia; Fizioterápia; Fül-orr-gégegyógyászat; Kardiológia; Labordiagnosztika; Mozgásterápia; Neurológia; Ortopédia; Pszichiátria; Pszichológia; Reumatológia; Röntgendiagnosztika; Sebészet; Szemészet; Szülészet-Nőgyógyászat; Ultrahang; Urológia;

 

Elérhetőség:

Egészségügyi Központ

Cím: 2051 Biatorbágy, Mester u. 2.

Telefon: +36 23 534-560

 

Pátrovics Benedek
polgármester

Polgármesteri köszöntő

polgarmester

Szeretettel üdvözlöm a községünk iránt érdeklődő vendégeinket és a pusztazámori lakosokat!

Köszönöm, hogy érdeklődésükkel megtisztelik településünket.

Fogadják soraimat olyan szeretettel, mint ahogy mi pusztazámoriak fogadjuk a hozzánk érkező vendégeket.

Bemutatkozó oldalainkat lapozgatva betekintést nyerhetnek Pusztazámor régmúltjába, jelenébe és jövőjébe, köszönhetően annak, hogy egyre többen munkálkodnak azért, hogy Zámor élete tartalmas legyen.

Pusztazámor értékét, szépségét nem csak a történelmi és építészeti különlegességek, mint például a 3 hektáros arborétum jellegű ősparkkal övezett Barcza kastély, a zámorhegyi remeteség és harangház jelentik, hanem az a természetes igény is benne foglaltatik, ahogyan a településvezetés és az itt lakók ápolják, ahogyan a jelen gondos kezei megbecsülik.

Érdemes elidőzni Zámoron. Nálunk a látogatót először a dombokkal ölelt táj szelíd hívogató szépsége fogja meg, majd az utcák és házak rendje, végül a védett kis völgykatlanban elhelyezkedő település nyugalma, csendje. Aki belekóstol ebbe a világba, bizonyosan visszatérő vendég lesz itt.

Pusztazámor valamennyi lakója nevében tisztelettel köszönti és szeretettel várja:

Pátrovics Benedek
polgármester

Országos hírek

2021.ápr. 11 V
Versek a magyar költészet napjára

1964 óta április 11-én, a magyar költészet kiemelkedő alakja, a Baumgarten- és posztumusz Kossuth-díjas [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.dec. 31 Cs

Év végi számvetésre kért fel neves gondolkodókat, művészeket a hvg; az esszék a hetilap 51–52. [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.dec. 17 Cs
Ingyenesen utazhatnak a védekezésben dolgozók

Az egészségügyi dolgozók mellett a védekezésben résztvevő szociális dolgozók, a rendőrök, [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.szept. 03 Cs
43-mal nőtt a fertőzöttek száma Pest megyében

301 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést az elmúlt 24 órában, így a Magyarországon [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.szept. 03 Cs
Szeptember 7-ig lehet jelentkezni az őszi érettségire

Az Oktatási Hivatal (OH) közzétette a 2020/21-es tanév őszi érettségijének jelentkezési lapját. [ ... ]

OrszágosBővebben
További helyi hírek

Keresés

Decrease font size Default font size Increase font size