Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor

Kedves Pusztazámoriak!

 
A Budaörs központú Esély Szociális Társulás (korábbi nevén Budaörs Kistérség Többcélú Társulása) még 2008-ban terjesztette ki működési területét Pusztazámorra. Az eltelt évek bebizonyították, hogy igen nagy szükség van ránk, ezért szeretnénk önöknek ismét bemutatni központunk támogató szolgálati tevékenységét.

 

 

Támogató Szolgálat

A Támogató Szolgálat célja a fogyatékossággal élő személyek számára történő segítségnyújtás. Egyfelől szállítószolgálatot látunk el, másfelől személyi segítést folytatunk. A szállítószolgálatunk például ügyintézésnél, orvoshoz kísérésnél működik közre egy speciálisan átalakított, kerekesszék szállítására is alkalmas mikrobusz segítségével.

A személyi segítés hivatali ügyintézésben; egészségügyi és szociális szolgáltatások igénybevételében; gyógyszerek, gyógyászati segédeszközök beszerzésében; bevásárlásban; mozgatásban, járás-gyakoroltatásban; különböző intézményekbe való eljuttatásban való személyi segítséget jelent.

A szolgáltatásért térítési díj fizetendő, melynek mértéke az igénybevevő jövedelmi helyzetétől függ.

Ha szeretnék igénybe venni szolgáltatásainkat, kérjük, az alábbi telefonszámon vegyék fel a kapcsolatot munkatársunkkal. Amennyiben igénylik, előre egyeztetett időpontban felkeressük önöket, hogy szóban is tájékoztassuk szolgáltatásainkról.

 

ESZT Szociális és Gyermekjóléti Központ

Gondozási Központ

Sóskút, Fő u. 3.

Tel.:  06 23/348-455

 

Polgármesteri köszöntő

polgarmester

Szeretettel üdvözlöm a községünk iránt érdeklődő vendégeinket és a pusztazámori lakosokat!

Köszönöm, hogy érdeklődésükkel megtisztelik településünket.

Fogadják soraimat olyan szeretettel, mint ahogy mi pusztazámoriak fogadjuk a hozzánk érkező vendégeket.

Bemutatkozó oldalainkat lapozgatva betekintést nyerhetnek Pusztazámor régmúltjába, jelenébe és jövőjébe, köszönhetően annak, hogy egyre többen munkálkodnak azért, hogy Zámor élete tartalmas legyen.

Pusztazámor értékét, szépségét nem csak a történelmi és építészeti különlegességek, mint például a 3 hektáros arborétum jellegű ősparkkal övezett Barcza kastély, a zámorhegyi remeteség és harangház jelentik, hanem az a természetes igény is benne foglaltatik, ahogyan a településvezetés és az itt lakók ápolják, ahogyan a jelen gondos kezei megbecsülik.

Érdemes elidőzni Zámoron. Nálunk a látogatót először a dombokkal ölelt táj szelíd hívogató szépsége fogja meg, majd az utcák és házak rendje, végül a védett kis völgykatlanban elhelyezkedő település nyugalma, csendje. Aki belekóstol ebbe a világba, bizonyosan visszatérő vendég lesz itt.

Pusztazámor valamennyi lakója nevében tisztelettel köszönti és szeretettel várja:

Pátrovics Benedek
polgármester

Országos hírek

2024.febr. 28 Sze
Március 15-i program a Bálnában

Nemzeti ünnepünk, március 15-e alkalmából a HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum idén új helyszínen, [ ... ]

OrszágosBővebben
2022.szept. 14 Sze

Immár 27. alkalommal rendezik meg szeptember 29. és október 2. között a Millenárison a 27. Budapest [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.szept. 14 K

Fontos döntést hozott a kormány a hitelmoratóriumról Varga Mihály pénzügyminiszter bejelentése [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.júl. 12 H
Segítség a cukorbeteg gyerekeknek

Magyarországon 800 ezer diagnosztizált, a becslések szerint ténylegesen mintegy 1,2 millió cukorbeteg [ ... ]

OrszágosBővebben
2021.júl. 06 K
Nyáron is fontos, hogy adjunk vért!

„A megfelelő véradószám mindannyiunk felelőssége. Az enyém, a tiéd, a miénk. Nem egy nyűg, [ ... ]

OrszágosBővebben
További helyi hírek

Keresés

Decrease font size Default font size Increase font size