Álláshirdetés: Műszaki ügyfélszolgálati ügyintéző

Az Érd és Térsége Víziközmű Kft
felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:
műszaki ügyfélszolgálati ügyintéző (személyes ügyfélszolgálat)

Munkaköri feladat: Műszaki jellegű feladatok ellátása (víz- és csatornabekötés ügyintézés, közműnyilatkozatok kiadása, árajánlatok készítése, közszolgáltatási szerződéskötés, stb.), ügyfélkiszolgálás.

Pályázati feltételek:

  • érettségi (műszaki végzettség, ill. ilyen irányú ismeretek előnyt jelentenek),
  • Microsoft Word és Excel alapfokú ismerete;
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidőben történő foglalkoztatás (heti 40 óra)

Munkavégzés helye: 2030. Érd, Felső utca 2.

Munkabér, juttatások: Munkabér megegyezés szerint kerül meghatározásra, egyéb juttatásokra a Társaságunknál hatályos Kollektív Szerződés tartalmaz rendelkezéseket

Álláshely betölthetőségének ideje: az elbírálást követően megegyezés szerint

Fényképes pályázati anyagát az allas@erdivizmuvek.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Decrease font size Default font size Increase font size