Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor

Immár hagyomány, hogy minden év októberében, az idősek világnapjához kapcsolódva köszöntjük Pusztazámor szépkorú polgárait. Az október 8-án tartott rendezvénynek még egy programpontja volt, községünk két polgára, huzamosabb időn keresztül végzett áldozatos munkája elismeréseként a Pusztazámorért emlékérem kitüntetést vehette át.

Pátrovics Benedek polgármester megnyitója után Garainé Kiss Gabriella tagiskola-vezető köszöntötte Pusztazámor szépkorú polgárait.

A rendezvény kitüntetés-átadással folytatódott. A képviselő-testület a Pusztazámorért emlékérem kitüntetésben részesített Pátrovics Benedeket 25 éves polgármesteri jubileuma alkalmából, a község érdekében végzett kiemelkedően eredményes negyedszázados munkájának elismeréseként, valamint Orosz Bála települési képviselőt, a község oktatási élete, a civil szervezetek eredményes működése és Pusztazámor fejlődése érdekében végzett kiemelkedően eredményes munkájának elismeréseként.

Polgármesterünk részére az emlékérmet és az oklevelet dr. Újházi Miklós jegyző, Orosz Béla részére Pátrovics Benedek polgármester adta át. A laudációkat követően az iskola 3. osztályos tanulói mutatták be műsorukat.

A rendezvény következő programpontjaként Korda György és Balázs Klári lépett a pódiumra; színvonalas műsorukban számos olyan sláger hangzott el, amelyeket a jelen lévő szépkorúak annak idején szívesen hallgattak és hallgatnak ma is, fiatalságukra emlékezve.

A művészek előadása után következett a vacsora, mely alatt és után Rozbora András szolgáltatta a talpalávalót.

(A rendezvényről részletes tudósítás jelenik meg a Zámori Hírek októberi számában.)

 

 

 

 

 

 

Immár hagyomány, hogy minden év októberében, az idősek világnapjához kapcsolódva köszöntjük Pusztazámor szépkorú polgárait. Az október 12-én tartott rendezvénynek még egy programpontja volt, községünk két polgára, huzamosabb időn keresztül végzett áldozatos munkája elismeréseként a Pusztazámorért emlékérem kitüntetést vehette át.

Pátrovics Benedek polgármester megnyitója után Garainé Kiss Gabriella tagiskola-vezető köszöntötte Pusztazámor szépkorú polgárait.

 

A rendezvény kitüntetés-átadással folytatódott. A képviselő-testület a Pusztazámorért emlékérem kitüntetésben részesített Pátrovics Benedeket25 éves polgármesteri jubileuma alkalmából, a község érdekében végzett kiemelkedően eredményes negyedszázados munkájának elismeréseként, valamint Orosz Bála települési képviselőt, a község oktatási élete, a civil szervezetek eredményes működése és Pusztazámor fejlődése érdekében végzett kiemelkedően eredményes munkájának elismeréseként.

 

Polgármesterünk részére az emlékérmet és az oklevelet dr. Újházi Miklós jegyző, Orosz Béla részére Pátrovics Benedek polgármester adta át. A laudációkat követően az iskola 3. osztályos tanulói mutatták be műsorukat.

A rendezvény következő programpontjaként Korda György Balázs Klári lépett a pódiumra; színvonalas műsorukban számos olyan sláger hangzott el, amelyeket a jelen lévő szépkorúak annak idején szívesen hallgattak és hallgatnak ma is, fiatalságukra emlékezve.

A művészek előadása után következett a vacsora, mely alatt és után Rozbora András szolgáltatta a talpalávalót.

(A rendezvényről részletes tudósítás jelenik meg a Zámori Hírek októberi számában.)

 

 

 

Immár hagyomány, hogy minden év októberében, az idősek világnapjához kapcsolódva köszöntjük Pusztazámor szépkorú polgárait. Az október 12-én tartott rendezvénynek még egy programpontja volt, községünk két polgára, huzamosabb időn keresztül végzett áldozatos munkája elismeréseként a Pusztazámorért emlékérem kitüntetést vehette át.

Pátrovics Benedek polgármester megnyitója után Garainé Kiss Gabriella tagiskola-vezető köszöntötte Pusztazámor szépkorú polgárait.

 

A rendezvény kitüntetés-átadással folytatódott. A képviselő-testület a Pusztazámorért emlékérem kitüntetésben részesített Pátrovics Benedeket25 éves polgármesteri jubileuma alkalmából, a község érdekében végzett kiemelkedően eredményes negyedszázados munkájának elismeréseként, valamint Orosz Bála települési képviselőt, a község oktatási élete, a civil szervezetek eredményes működése és Pusztazámor fejlődése érdekében végzett kiemelkedően eredményes munkájának elismeréseként.

 

Polgármesterünk részére az emlékérmet és az oklevelet dr. Újházi Miklós jegyző, Orosz Béla részére Pátrovics Benedek polgármester adta át. A laudációkat követően az iskola 3. osztályos tanulói mutatták be műsorukat.

A rendezvény következő programpontjaként Korda György Balázs Klári lépett a pódiumra; színvonalas műsorukban számos olyan sláger hangzott el, amelyeket a jelen lévő szépkorúak annak idején szívesen hallgattak és hallgatnak ma is, fiatalságukra emlékezve.

A művészek előadása után következett a vacsora, mely alatt és után Rozbora András szolgáltatta a talpalávalót.

(A rendezvényről részletes tudósítás jelenik meg a Zámori Hírek októberi számában.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polgármesteri köszöntő

polgarmester

Szeretettel üdvözlöm a községünk iránt érdeklődő vendégeinket és a pusztazámori lakosokat!

Köszönöm, hogy érdeklődésükkel megtisztelik településünket.

Fogadják soraimat olyan szeretettel, mint ahogy mi pusztazámoriak fogadjuk a hozzánk érkező vendégeket.

Bemutatkozó oldalainkat lapozgatva betekintést nyerhetnek Pusztazámor régmúltjába, jelenébe és jövőjébe, köszönhetően annak, hogy egyre többen munkálkodnak azért, hogy Zámor élete tartalmas legyen.

Pusztazámor értékét, szépségét nem csak a történelmi és építészeti különlegességek, mint például a 3 hektáros arborétum jellegű ősparkkal övezett Barcza kastély, a zámorhegyi remeteség és harangház jelentik, hanem az a természetes igény is benne foglaltatik, ahogyan a településvezetés és az itt lakók ápolják, ahogyan a jelen gondos kezei megbecsülik.

Érdemes elidőzni Zámoron. Nálunk a látogatót először a dombokkal ölelt táj szelíd hívogató szépsége fogja meg, majd az utcák és házak rendje, végül a védett kis völgykatlanban elhelyezkedő település nyugalma, csendje. Aki belekóstol ebbe a világba, bizonyosan visszatérő vendég lesz itt.

Pusztazámor valamennyi lakója nevében tisztelettel köszönti és szeretettel várja:

Pátrovics Benedek
polgármester

Országos hírek

2018.dec. 17 H
Javaslatot tettek az égetés betiltására

Helyezzék hatályon kívül a környezet védelmének általános szabályairól szóló, immár több [ ... ]

OrszágosBővebben
2018.dec. 12 Sze
Ütemesen haladnak Rakonczayék az Anktartiszon

A pusztazámori gyökerekkel rendelkező Rakonczay Gábor november 19-én vágott neki élete legnagyobb [ ... ]

OrszágosBővebben
2018.dec. 10 H
Milyen is az igazi Karácsony?

Elérkezett a december, az év utolsó hónapja, melyet a magyar népi kalendárium Álom havának, vagy [ ... ]

OrszágosBővebben
2018.dec. 06 Cs
Nem éri meg fémhulladékkal trükközni

A NAV munkatársai fémkereskedelmi ellenőrzéskor súlyos szabálytalanságot [ ... ]

OrszágosBővebben
2018.dec. 01 Szo
Vigyázat, a pénzünket akarják!

Az elmúlt hetekben tömegesen kaptak felhasználói bejelentéseket a kibervédelmi szolgáltató egy [ ... ]

OrszágosBővebben
További helyi hírek

Keresés

Decrease font size Default font size Increase font size