Szépkorúköszöntés és kitüntetés-átadó ünnepség

Nyomtatás

Immár hagyomány, hogy minden év októberében, az idősek világnapjához kapcsolódva köszöntjük Pusztazámor szépkorú polgárait. Az október 8-án tartott rendezvénynek még egy programpontja volt, községünk két polgára, huzamosabb időn keresztül végzett áldozatos munkája elismeréseként a Pusztazámorért emlékérem kitüntetést vehette át.

Pátrovics Benedek polgármester megnyitója után Garainé Kiss Gabriella tagiskola-vezető köszöntötte Pusztazámor szépkorú polgárait.

A rendezvény kitüntetés-átadással folytatódott. A képviselő-testület a Pusztazámorért emlékérem kitüntetésben részesített Pátrovics Benedeket 25 éves polgármesteri jubileuma alkalmából, a község érdekében végzett kiemelkedően eredményes negyedszázados munkájának elismeréseként, valamint Orosz Bála települési képviselőt, a község oktatási élete, a civil szervezetek eredményes működése és Pusztazámor fejlődése érdekében végzett kiemelkedően eredményes munkájának elismeréseként.

Polgármesterünk részére az emlékérmet és az oklevelet dr. Újházi Miklós jegyző, Orosz Béla részére Pátrovics Benedek polgármester adta át. A laudációkat követően az iskola 3. osztályos tanulói mutatták be műsorukat.

A rendezvény következő programpontjaként Korda György és Balázs Klári lépett a pódiumra; színvonalas műsorukban számos olyan sláger hangzott el, amelyeket a jelen lévő szépkorúak annak idején szívesen hallgattak és hallgatnak ma is, fiatalságukra emlékezve.

A művészek előadása után következett a vacsora, mely alatt és után Rozbora András szolgáltatta a talpalávalót.

(A rendezvényről részletes tudósítás jelenik meg a Zámori Hírek októberi számában.)

 

 

 

 

 

 

Immár hagyomány, hogy minden év októberében, az idősek világnapjához kapcsolódva köszöntjük Pusztazámor szépkorú polgárait. Az október 12-én tartott rendezvénynek még egy programpontja volt, községünk két polgára, huzamosabb időn keresztül végzett áldozatos munkája elismeréseként a Pusztazámorért emlékérem kitüntetést vehette át.

Pátrovics Benedek polgármester megnyitója után Garainé Kiss Gabriella tagiskola-vezető köszöntötte Pusztazámor szépkorú polgárait.

 

A rendezvény kitüntetés-átadással folytatódott. A képviselő-testület a Pusztazámorért emlékérem kitüntetésben részesített Pátrovics Benedeket25 éves polgármesteri jubileuma alkalmából, a község érdekében végzett kiemelkedően eredményes negyedszázados munkájának elismeréseként, valamint Orosz Bála települési képviselőt, a község oktatási élete, a civil szervezetek eredményes működése és Pusztazámor fejlődése érdekében végzett kiemelkedően eredményes munkájának elismeréseként.

 

Polgármesterünk részére az emlékérmet és az oklevelet dr. Újházi Miklós jegyző, Orosz Béla részére Pátrovics Benedek polgármester adta át. A laudációkat követően az iskola 3. osztályos tanulói mutatták be műsorukat.

A rendezvény következő programpontjaként Korda György Balázs Klári lépett a pódiumra; színvonalas műsorukban számos olyan sláger hangzott el, amelyeket a jelen lévő szépkorúak annak idején szívesen hallgattak és hallgatnak ma is, fiatalságukra emlékezve.

A művészek előadása után következett a vacsora, mely alatt és után Rozbora András szolgáltatta a talpalávalót.

(A rendezvényről részletes tudósítás jelenik meg a Zámori Hírek októberi számában.)

 

 

 

Immár hagyomány, hogy minden év októberében, az idősek világnapjához kapcsolódva köszöntjük Pusztazámor szépkorú polgárait. Az október 12-én tartott rendezvénynek még egy programpontja volt, községünk két polgára, huzamosabb időn keresztül végzett áldozatos munkája elismeréseként a Pusztazámorért emlékérem kitüntetést vehette át.

Pátrovics Benedek polgármester megnyitója után Garainé Kiss Gabriella tagiskola-vezető köszöntötte Pusztazámor szépkorú polgárait.

 

A rendezvény kitüntetés-átadással folytatódott. A képviselő-testület a Pusztazámorért emlékérem kitüntetésben részesített Pátrovics Benedeket25 éves polgármesteri jubileuma alkalmából, a község érdekében végzett kiemelkedően eredményes negyedszázados munkájának elismeréseként, valamint Orosz Bála települési képviselőt, a község oktatási élete, a civil szervezetek eredményes működése és Pusztazámor fejlődése érdekében végzett kiemelkedően eredményes munkájának elismeréseként.

 

Polgármesterünk részére az emlékérmet és az oklevelet dr. Újházi Miklós jegyző, Orosz Béla részére Pátrovics Benedek polgármester adta át. A laudációkat követően az iskola 3. osztályos tanulói mutatták be műsorukat.

A rendezvény következő programpontjaként Korda György Balázs Klári lépett a pódiumra; színvonalas műsorukban számos olyan sláger hangzott el, amelyeket a jelen lévő szépkorúak annak idején szívesen hallgattak és hallgatnak ma is, fiatalságukra emlékezve.

A művészek előadása után következett a vacsora, mely alatt és után Rozbora András szolgáltatta a talpalávalót.

(A rendezvényről részletes tudósítás jelenik meg a Zámori Hírek októberi számában.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Decrease font size Default font size Increase font size