Jubilál a polgárőrség

Nyomtatás

 


Békési Balázs elnök beszámolót tartott a polgárőrség életéről és céljairól. Mind a képviselő-testület tagjai, mind polgármester úr és jegyző asszony nagy érdeklődéssel hallgatta a beszámolót, majd elismerésüket fejezték ki a szervezet által végzett munkáért. Felajánlották segítségüket is: ha bármi kérése lenne a szolgálatnak, jelezze, ha lehetséges, teljesítik a kérést. Mint elmondták, tiszteletben tartják az "őrök" szolgálatát, akik a szabadidejükből áldoznak e nemes tevékenységre. „Szerencsére különös esemény nem történik a falunkban. A jelenlegi biztonsági szintet szolgálati jelenlétünkkel és gondos odafigyelésünkkel a jövőben is szeretnénk megőrizni”– hangzott el Békési Balázs elnök válasza.

Szervezetünk alapításának 5. évfordulóról ünnepélyes keretek között emlékeztünk meg. Helyszín a Koroda kert volt, ahol közös főzés, beszélgetés, a jövővel kapcsolatos "ötletelés" volt a program. Művelődésszervezőnk, Ági néni külön köszönetet mondott nemcsak az éber figyelemért, hanem a rendezvényeken való aktív részvételért is. Terveink szerint a jövőben a Zámori Hírekben rendszeresen tudósítunk egyesületünk tevékenységéről, életéről. Külön szeretnénk kiemelni azok nevét, akik különösen sokat tesznek községünk biztonságáért.

Babar Zoltán

2011. október 17.

Decrease font size Default font size Increase font size