Versenyfigyelő

Nyomtatás

A tanév végéhez közeledve visszatekintünk és egyben összegezzük az elmúlt év eredményeit. Méltán lehetünk büszkék diákjainkra számos versenyen szerepeltek kiválóan.

Gratulálunk nekik!

2012.09.29.

Kistérségi vers- és prózamondó versenyen kiválóan szerepelt:

  • Kenéz Martina negyedik osztály

2012.11.10.

Márton-napi rajzpályázat eredményei korcsoportonként:

  • Stankovics Dóra negyedik osztály: I. helyezett
  • Lázár Gréta és Lázár Lilla harmadik osztály: I. helyezett
  • Báder Kata első osztály: I. helyezett

 

2012.11.14.

Kápolnásnyéki területi matematika verseny

  • Kalmár Kristóf negyedik osztály: I. helyezett
  • Bézi Bendegúz harmadik osztály: VIII. helyezett

 

2012.11.29.

Sóskúti vers-és prózamondó verseny

  • Kenéz Martina negyedik osztály: V. helyezett
  • Tarnay Klára negyedik osztály: VI. helyezett

 

2012.12.03.

Bolyai matematika verseny

  • Petky Benedek negyedik osztály: VI. helyezett

2012.11.30.

„Úton Betlehembe” c. alkotói pályázat díjazottai:

  • Lázár Lea negyedik osztály
  • Lázár Lilla harmadik osztály
  • Hortobágyi Norbert második osztály
  • Zsoldos Márk első osztály

 

2013.02.15.

Zrínyi Ilona matematika verseny:

  • Petky Benedek negyedik osztály: VI. helyezett

 

2013.03.18.

Sóskúti természettudományi csapatvetélkedő győztesei:

  • Petky Benedek negyedik osztály
  • Csányi Réka harmadik osztály
  • Hortobányi Nórbert második osztály
  • Babar Zoé első osztály

 

2013.03.20.

Sóskúti komplex tanulmányi verseny:

  • Babar Zoé első osztály: I. helyezett
  • Csuta Dorottya második osztály: II. helyezett
  • Győrfi Bernadett második osztály: III. helyezett
  • Deme Dániel harmadik osztály: II. helyezett
  • Petky Benedek negyedik osztály: I. helyezett
  • Tarnay Klára negyedik osztály: III. helyezett

2013.03.26.

Sóskúti távirányítós autóverseny helyezései:

  • Szabó Elizabet Katalin harmadik osztály: I. helyezett
  • Fodor Kitti harmadik osztály: II. helyezett
  • Krómer Veronika második osztály: III. helyezett

 

  • Deme Dániel harmadik osztály: II. helyezett
  • Nagy Patrik Martin harmadik osztály: III. helyezett
  • Ágoston Patrik negyedik osztály: II. helyezett

 

2013.04.08.

Tankerületi nyelvtan verseny:

  • Petky Benedek negyedik osztály: IV. helyezett

 

2013.04.11.

Érdi költészet napi rajzpályázat:

  • Lázár Alíz első osztály: I. helyezett
  • Báder Kata első osztály: dicséret
  • Klucsik Bence első osztály: dicséret
  • Stankovics Dóra negyedik osztály: dicséret

 

 

2012/2013 tanév

Bendegúz levelező tanulmányi versenyen kiválóan teljesített:

  • Lázár Zsolt második osztály
  • Hurja Rihárd harmadik osztály

 

 

2012/2013 tanév

Jonatán könyvmolyképző levelező versenyén eredményesen szerepelt:

  • Győrfi Bernadett második osztály
  • Lázár Lea negyedik osztály
  • Pechnyó Adél negyedik osztály

 

 

2012/2013

Magyar közút gyermekrajzpályázatán kiválóan szerepelt:

  • Orosházi Eszter első osztály
  • Makai Ádám első osztály

 

 

 

2013.05.21.

Sóskúti KRESZ- verseny

  • Deme Dániel harmadik osztály: I. helyezett
  • Fodor Kitti harmadik osztály: III. helyezett
  • Tarnay Teo második osztály: IV. helyezett
  • Babar Zoé első osztály: VII. helyezett
  • Krómer Veronika második osztály: IX. helyezett
  • Lázár Gréta harmadik osztály: X. helyezett

 

 

Még egyszer szívből gratulálunk a versenyeken eredményt elérő diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

 

                                                                                                          Lázár Emília

                                                                                                          tanító

Decrease font size Default font size Increase font size